3 osoby z Hutnika. wiadomo jak było... gości ok 25 z 4 flagami (3 takie same)

_________________

14.08.08
Amur Wilga 1-0 Mszczonowianka Mszczonów

Nas z Huty 10 głów w tym 7 z ekipy. "Wspomagamy" Amur,który nie wystawia młyna. Wita nas jedna panna (dzięki K...), burza i deszcz. Wciągu meczu przewija się kilka osób z Amura, lecz nadal bez dopingu, bez flag. Lipa. Gości mimo uprzednich zapowiedzi brak.

17.08.08
Hutnik Huta Czechy 3-1 Orzeł Unin

Zbieramy się w 20-30 osób już w trakcie meczu. Rozwieszamy 1 flagę i ograniczamy się jedynie do braw i solowych okrzyków. Spokojnie, ale wesoło. 3 głowy z Wilgi (2 panny).

24.08.08
MKS Małkinia 1-0 Hutnik Huta Czechy

Na najdalej oddalonych trybunach w tym sezonie zasiadamy w 7 osób (2 panny). Wywieszamy jedną flagę. Pierwszą połowę piwkujemy i staramy się podqrwiać miejscowych, mało obiektywnych w swoich wypowiedziach zgredów. W drugiej połowie w pięciu przekrzykujemy miejscowy "młynek" (granice wiekowe 5-100 lat) stworzony z ok 20 osób bębna i syreny.

27.08.08
Hutnik Huta Czechy 5-0 Tajfun Jartypoty

Środa...nikt zbytnio się nie nakręcał na to spotkanie. Na start stawiamy się w 7 głów starej dobrej ekipy. Wywieszamy jedną flagę. Dojeżdża młoda Wilga jednym autem. Pierwsza połowa spokój. W drugiej od początku, choć było nas mało (w porywach 15 głów) głośno dopingujemy. Odpalamy strobole i dymy, które gościnnie przywiózł Amur. Zarówno w trakcie jaki i po meczu 'podpijanie' zgody

30.08.08
Jutrzenka Cegłów 3-3 Hutnik Huta Czechy

Na ten mecz wybieram się osamotniony. Gospodarzy ok 15 + 2 Victoria Kałuszyn. Wywieszają 3 flagi. Jedną Jutrzenki, 2 Victorii. Na początek pierwszej i drugiej połowy odpalają saletrę + konfetti. Doping rwany, jak na taka liczbę dość głośny.

Tak na marginesie, mieliśmy spore plany na ten mecz (zamówiony bus, jakieś atrakcje). Niestety termin dość nieoczekiwanie (w środę) zmieniono z niedzieli 17.00 na sobota 10.00...w ten sposób na planach się skończyło. Ładne zachowanie zarówno kibiców jaki i piłkarzy w Cegłowie.

06.09.08
Hutnik Huta Czechy 6-0 Orzeł Łosice

Upał. Wywieszamy jedną flagę i wegetujemy prawie cały mecz. Na trybunach wesoło. Gryps, gonił gryps. (pozdro Kaczor :)) Z biegiem czasu, obserwując naprawdę ładną grę w wykonaniu Hutnika emocje wzrastają. Gromkie i głośne oklaski przy akcjach i golach naszych kopaczy, pojedyncze okrzyki i prawie nieprzerwany śmiech. Na koniec meczu śpiew i wspólne unoszenie rąk z drużyną. Ogólnie spokojnie, ale klimatycznie i niezwykle wesoło.

10.09.08
Czarni Węgrów 1-2 Hutnik Huta Czechy

Niestety ta runda układa się dla nas na tyle niefortunnie, że im ciekawsze spotkanie tym gorszy termin. Tak było i tym razem. Środa skutecznie utrudniła kręcenie czegokolwiek zarówno nam jak i gospodarzom. Do Węgrowa jedziemy w 6 osób. Wywieszamy dwie fany i dopingujemy z przerwami praktycznie przez całe spotkanie. Na początku meczu pozdrawiamy Amur i Legię po czym wywieszamy na płocie na kilka minut małą (L). Doping rwany po obu stronach boiska. Czarni w jakieś 20 osób, wywieszają jedną flagę "Ultras Devils". Doping rwany, jak na nich słaby. Jadąc do Węgrowa odwiedzamy turystycznie Zamek-Zbrojownie w Liwie. Powrót bez przygód.

13.09.08
Hutnik Huta Czechy 0-1 Sęp Żelechów

Nie kręcimy młyna. Zresztą już to prawie stało się standardem na naszym stadioniku. Łącznie przewinęło się nas ok 15 sztuk. Większość pewnie jeszcze spała ;) (mecz o 11.00). Wywieszamy flagę i czekamy do końca. Pizga, wynik niezadowalający, ogólnie mecz bez historii.
Testujemy piro, które zamówiliśmy na jakieś konkretniejsze spotkanie.

20.09.08
Hutnik Huta Czechy 1-0 Victoria Kałuszyn

Relacja smsowa od Fanatica (Hutnik):
Nas w młynie max. 30 osób, głównie małolaty... na płocie nasze wszystkie fany i trans ITI SPIERDALAJ...prezentujemy pasy materiału i kilkanaście bengali...taki sobie doping...w przerwie psy odpierdalają pokazówkę, zarząd prosi nas o zdjęcie HWDP co czynimy. Gości 2 z szalem Legi.

Dodam od siebie: Rzucamy trochę serpentyn i konfetti. Z nami w pierwszej połowie 4 głowy z Wilgi (w tym panna). Pasy niestety wyszły chujowo, doping chujowy, pogoda też chujowa. W drugiej nie wiem co się działo, bo nie byłem.

21.09.08
Amur Wilga 2-2 KS Warka

Relacjonuje Młodziak (Amur):
organizujemy się w około 30 osób starej ekipy w tym około 10 HHC. Troszeczkę spiewamy ale głownie %%%% .
...Fajnie

Nas 5 na tym meczu. Zostajemy ładnie przywitani przez Amur. W trakcie meczu kilku od nas ostro drinkuje z Wilgasami.

21.09.08
Wilga Miastków 2-4 Hutnik Huta czechy

Na ten mecz postanawiamy się zmobilizować. Na kilka dni wstecz wieszamy plakaty na Hucie itd. Na miejscu zbiórki stawiamy się w 23 osoby starej ekipy. Busem dojeżdża Amur w 14 głów (dzięki za wsparcie!) i tym sposobem ruszamy na Miastków w 3 pełne osobówki i busa (22 osoby w środku). Dojeżdżamy trochę spóźnieni. Na miejscu ekipa z osobówek spokojnie wjeżdża na stadion i wywiesza flagi (2). Natomiast bus wysypuje się kilkaset metrów przed obiektem i idzie pieszo pozdrawiając obecną policję. W ogóle gospodarz przygotował się chyba na najgorsze mobilizując sporo policji (4 radiolki, 1 suka) + 3 lub 4 okoliczne jednostki straży. Na wejściu fiskanko, pisanie i kamerka. Ogólne zamieszanie i rozluźnienie w naszych szeregach. Jak już każdy znalazł się tam gdzie być powinien...sędzia kończy pierwszą połowę. Dodam, że dość często odwiedzamy busa Amura w celu "podpisania listy" hehe. Druga połowa to już dość dobry śpiew,momentami głośny nieustanny doping. Testujemy nową piosenkę, która idealnie wpada w gust i jedziemy z nią kilka dobrych minut. Odpalamy świece dymne, efekt których skutecznie spierdolił nam wiatr. Na koniec spalamy jeszcze kilka bengali i wspólnie z piłkarzami dajemy głośno "Mamy lidera" . W drodze powrotnej trzeba było trochę świrować i chować się od policji. Reasumując w końcu zajebisty, liczny i ciekawy wyjazd. Gospodarze bez ciśnień, my też spokojni, nastawieni na doping.

11.10.08
Polska 2-1 Czechy

Relacjonuje hh_rlZ (Hutnik/Garwolin):
Na meczyk do Chorzowa wybieramy się składem Huta-Garwolin w 18 głów w tym 3 panny. Wyjeżdżamy z pod ekonomika, po czym udajemy się do Huty po resztę ekipy. Droga bardzo długa, ale jeszcze bardziej wesoła, co chyba było spowodowane zabraniem do busa kilku(nastu) różnych trunków, w drodze ostre najebki i dużo śpiewów. Pod stadion dojeżdżamy na 1,5 godziny przed rozpoczęciem meczu, wbijamy się na trybunę i rozpoczynamy zabawę. Po pierwszej bramce dla Polaków cześki rozpoczynają mały dym, ale szybko zostają sprowadzeni na ziemie, po czym pozdrawiamy ich słynnym polskim "wypier...ać!!" Pod względem ultras meczyk był dobry, widać było małe niezgranie kibiców, ale chyba ciężko jest zgrać ponad 40 tys. ludzi na jednym stadionie. Po meczu zostajemy świętować z naszą drużyną zwycięstwo oraz "wymienić" pare ostrych zdań z cześkami. Całonocna droga powrotna to już zamułka z jednym przebłyskiem w fastfoodzie w Częstochowie, gdzie pozdrawiamy Legie i udajemy się w daleką podróż do domu. Ogólnie wyjazd bardzo udany! do następnego ...pozdrO!

18.10.08
Hutnik Huta Czechy 1-2 Tęcza Stanisławów

Pierwsza połowa odpuszczona. W drugiej wywieszamy flagę (HC) i w 15 głów od czasu do czasu coś krzykniemy/zaśpiewamy. Na meczu obecnych dwóch gości ze Znicza Pruszków.

26.10.08
Naprzód Skórzec 0-0 Hutnik Huta Czechy

Nas w Skórcu 5 głów (1 panna). Na drugą połowę wywieszamy (HC). Ograniczamy się do pojedynczych okrzyków. Miejscowi raczej neutralni. Prezentują...bęben i solowo-najebkowe okrzyki.
Powrót z drobnymi przygodami: Odwozimy jednego z piłkarzy (pozdro Arek :]) do Siedlec. Jak się później okazało, benzyny w baku było na styk i niestety na 10 km przed Hutą (okolice Parysowa) mały zonk. Za pomocą znajomości "na linie" dostajemy się do Huty na II połowę meczu Legia-Wisła

12.11.08
Amur Wilga 3-3 Radomiak Radom

Na tym meczu 9 osób z Huty . Na stadionie w ch... psów i ochrony. Na gwizdek, Radomiaka jakieś 25 głów (nie wiem czy to ktoś z ekipy).Po 30 minutach dojeżdża ok 40 osób i o dziwo nie zostają dopuszczeni do reszty kibiców z Radomia. Ogólny spokój i senność w pierwszej połowie.
Druga to już ok 30 osobowy młyn po stronie Amura i średni, momentami dobry doping. Ożywił się też Radomiak, który od czasu do czasu coś ryknie.
Ogółem bez rewelacji, ale czego tu się spodziewać w środę o 11.00?!