Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Przyjaciele
On tour 2006-2015
On tour 2016-2021
Flagi
Graffiti
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18
Wiosna 19
Jesień 19
Wiosna 20
Jesień 20
Wiosna 21

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Kanał YT
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki






















Regio Wyniki
Sponsor główny


Mazowsze
Image and video hosting by TinyPic
Wsparcie serwisu


Garwolalka


Furgonetka


Terminarz
TERMINARZ
Liga Okręgowa, grupa: Siedlce

Runda jesienna, sezon 2021/2022

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Sęp Żelechów - Zryw Sobolew  
Orzeł Unin - Wilga Miastków Kościelny  
Kosovia Kosów Lacki - Wektra Zbuczyn  
Kolektyw Oleśnica - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Jastrząb Żeliszew - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Polonez Mordy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Hutnik Huta Czechy - Fenix Siennica  

Watra Mrozy

-

Czarni Węgrów

 

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zryw Sobolew - Fenix Siennica  
Watra Mrozy - Hutnik Huta Czechy  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Czarni Węgrów  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Polonez Mordy  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Jastrząb Żeliszew  
Wektra Zbuczyn - Kolektyw Oleśnica  
Wilga Miastków Kościelny - Kosovia Kosów Lacki  
Sęp Żelechów - Orzeł Unin

 

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Orzeł Unin - Zryw Sobolew  
Kosovia Kosów Lacki - Sęp Żelechów  
Kolektyw Oleśnica - Wilga Miastków Kościelny  
Jastrząb Żeliszew - Wektra Zbuczyn  
Polonez Mordy - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Czarni Węgrów - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Hutnik Huta Czechy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Fenix Siennica - Watra Mrozy

 

Kolejka 4 - 4-5 września

Zryw Sobolew - Watra Mrozy  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Fenix Siennica  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Hutnik Huta Czechy  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Czarni Węgrów  
Wektra Zbuczyn - Polonez Mordy  
Wilga Miastków Kościelny - Jastrząb Żeliszew  
Sęp Żelechów - Kolektyw Oleśnica  
Orzeł Unin - Kosovia Kosów Lacki

 

Kolejka 5 - 11-12 września

Kosovia Kosów Lacki - Zryw Sobolew  
Kolektyw Oleśnica - Orzeł Unin  
Jastrząb Żeliszew - Sęp Żelechów  
Polonez Mordy - Wilga Miastków Kościelny  
Czarni Węgrów - Wektra Zbuczyn  
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Fenix Siennica - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Watra Mrozy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  

 

Kolejka 6 - 18-19 września

Zryw Sobolew - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Watra Mrozy  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Fenix Siennica  
Wektra Zbuczyn - Hutnik Huta Czechy  
Wilga Miastków Kościelny - Czarni Węgrów  
Sęp Żelechów - Polonez Mordy  
Orzeł Unin - Jastrząb Żeliszew  
Kosovia Kosów Lacki - Kolektyw Oleśnica

 

Kolejka 7 - 25-26 września

Kolektyw Oleśnica - Zryw Sobolew  
Jastrząb Żeliszew - Kosovia Kosów Lacki  
Polonez Mordy - Orzeł Unin  
Czarni Węgrów - Sęp Żelechów  
Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków Kościelny  
Fenix Siennica - Wektra Zbuczyn  
Watra Mrozy - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jabłonianka Jabłonna Lacka

 

Kolejka 8 - 2-3 października

Zryw Sobolew - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Wektra Zbuczyn - Watra Mrozy  
Wilga Miastków Kościelny - Fenix Siennica  
Sęp Żelechów - Hutnik Huta Czechy  
Orzeł Unin - Czarni Węgrów  
Kosovia Kosów Lacki - Polonez Mordy  
Kolektyw Oleśnica - Jastrząb Żeliszew

 

Kolejka 9 - 9-10 października

Jastrząb Żeliszew - Zryw Sobolew  
Polonez Mordy - Kolektyw Oleśnica  
Czarni Węgrów - Kosovia Kosów Lacki  
Hutnik Huta Czechy - Orzeł Unin  
Fenix Siennica - Sęp Żelechów  
Watra Mrozy - Wilga Miastków Kościelny  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Wektra Zbuczyn  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  

 

Kolejka 10 - 16-17 października

Zryw Sobolew - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Wektra Zbuczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Wilga Miastków Kościelny - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Sęp Żelechów - Watra Mrozy  
Orzeł Unin - Fenix Siennica  
Kosovia Kosów Lacki - Hutnik Huta Czechy  
Kolektyw Oleśnica - Czarni Węgrów  
Jastrząb Żeliszew - Polonez Mordy

 

Kolejka 11 - 23-24 października

Polonez Mordy - Zryw Sobolew  
Czarni Węgrów - Jastrząb Żeliszew  
Hutnik Huta Czechy - Kolektyw Oleśnica  
Fenix Siennica - Kosovia Kosów Lacki  
Watra Mrozy - Orzeł Unin  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Sęp Żelechów  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Wilga Miastków Kościelny  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Wektra Zbuczyn

 

Kolejka 12 - 30-31 października

Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn  
Wilga Miastków Kościelny - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Sęp Żelechów - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Orzeł Unin - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Kosovia Kosów Lacki - Watra Mrozy  
Kolektyw Oleśnica - Fenix Siennica  
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy  
Polonez Mordy - Czarni Węgrów

 

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Czarni Węgrów - Zryw Sobolew  
Hutnik Huta Czechy - Polonez Mordy  
Fenix Siennica - Jastrząb Żeliszew  
Watra Mrozy - Kolektyw Oleśnica  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Kosovia Kosów Lacki  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Orzeł Unin  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Sęp Żelechów  
Wektra Zbuczyn - Wilga Miastków Kościelny

 

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Zryw Sobolew - Wilga Miastków Kościelny  
Sęp Żelechów - Wektra Zbuczyn  
Orzeł Unin - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Kosovia Kosów Lacki - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Kolektyw Oleśnica - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Jastrząb Żeliszew - Watra Mrozy  
Polonez Mordy - Fenix Siennica  
Czarni Węgrów - Hutnik Huta Czechy

 

Kolejka 15 - 20-21 listopada

Hutnik Huta Czechy - Zryw Sobolew  
Fenix Siennica - Czarni Węgrów  
Watra Mrozy - Polonez Mordy  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jastrząb Żeliszew  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Kolektyw Oleśnica  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Kosovia Kosów Lacki  
Wektra Zbuczyn - Orzeł Unin  
Wilga Miastków Kościelny - Sęp Żelechów
table>

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [10 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 100% [10 Głosów]
Dobre Dobre 100% [10 Głosów]
Przeciętne Przeciętne 100% [10 Głosów]
Słabe Słabe 100% [10 Głosów]

Do galerii
Gramy...
LO - 19.09.21 14:00
Wektra Zbuczyn - Hutnik HC
Tabela LO
1.Orzeł Unin15
2.Fenix Siennica13
3.Jastrząb Żeliszew13
4.Mazovia II Mińsk Mazowiecki10
5.Watra Mrozy10
6.Wektra Zbuczyn9
7.MKS Małkinia9
8.Kosovia Kosów Lacki9
9.Jabłonianka Jabłonna Lacka5
10.Polonez Mordy4
11.Wilga Miastków Kościelny3
12.Sęp Żelechów3
13.Kolektyw Oleśnica3
14.Zryw Sobolew3
15.Czarni Węgrów3
16.Hutnik Huta Czechy1
Strzelcy LO
Sezon 21/22

Mateusz Rękawek 2
Piotr Przybysz 2
Przemysław Grudniak 1
Wojciech Jonczak 1
Bogdan Głąbicki 1