Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra
Stadion

Ultras HHC
Przyjaciele
On tour 2006-2015
On tour 2016-2023
Flagi
Graffiti
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18
Wiosna 19
Jesień 19
Wiosna 20
Jesień 20
Wiosna 21
Jesień 21
Wiosna 22
Jesień 22
Wiosna 23
Jesień 23

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Kanał YT
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
Regio Wyniki
Sponsor główny


Mazowsze
Image and video hosting by TinyPic
Kibice jesień 21

01.08.21
Obchody wybuchu Powstania Warszawskiego


Relacjonuje NGA (Hutnik):
W tym roku obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego akcentujemy już dzień wcześniej. Nad trasą S17 w kierunku Warszawy pojawia się transparent "Chwała Bohaterom Pamiętamy Huta Czechy" z powstańcza kotwicą.
1 sierpnia o godzinie 17.00 nasza 15-osobowa delegacja stawia się w centrum Garwolina pod pomnikiem AK z flagą narodową, gdzie bierze udział w garwolińskich obchodach. Razem z nami obecny Amur Wilga. Ze swoimi flagami stawili się także kibice Sępa Żelechów oraz przedstawiciele Legia FC Garwolin.
Cześć i chwała Bohaterom!

_________________

07.08.21
Victoria Sulejówek 3:2 Mazovia Mińsk Mazowiecki


Relacjonuje UM (Mazovia):
Victoria Sulejówek 3:2 MKS MAZOVIA, 07.08.2021. Na pierwszym meczu nowego sezonu jesteśmy obecni w 74 osoby. Razem z nami HHC (15), MKS Podlasie (6) i Pogoń Siedlce (3). Dzięki bracia za wsparcie! Główna grupa podróżuje pociągiem, pojedyńcze osoby docierają furami. Na stadion nie zostaliśmy wpuszczeni i ostatecznie zajmujemy miejsce za ogrodzeniem stadionu. Na ogrodzeniu wieszamy flagę "Nasz Klub - Nasze Miasto" oraz po jednej HHC i Podlasia. Od początku meczu ruszamy z dobrym dopingiem w asyście bębna. W drugiej połowie prezentujemy oprawę: transparent "Maksimum Kibolskiego Stylu" wraz z flagami i pirotechniką w postaci świeć dymnych i ogni wrocławskich. Efekt z pewnością byłby dużo lepszy, gdyby udało się zrobić oprawę z wysokości trybun, ale nic na to nie poradzimy. Dzięki wszystkim za obecność i udane rozpoczęcie sezonu w kibolskim stylu!

_________________

25.08.21
Legia Warszawa 2-3 Raków Częstochowa


Relacjonuje NGA (Hutnik):
Około 130-osobowa grupa z Huty Czechy oraz Wilgi obecna na trybunie południowej podczas wczorajszego meczu w Warszawie. Liczbę tą stanowi głównie młodzież trenująca na co dzień w Hutniku i Amurze, ich rodzice i opiekunowie oraz odpowiedzialni za całe przedsięwzięcie członkowie grupy HC i W. Na sektorze rodzinnym kolejny raz zawisł malowany transparent podkreślający obecność młodych sportowców i kibiców.

Ogromne podziękowania kierujemy do Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz sklepu Żyleta za pomoc w organizacji transportu oraz biletów. Nie pierwszy raz możemy liczyć na Wasze wsparcie. Wielkie dzięki!

_________________

28.08.21
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 Ruch Chorzów


Relacjonuje GF (Pogoń GM):
Na meczu wystawiamy ponad 100os młyn, grupa BAW prezentuje folie z pełną nazwą naszej grupy ultras BOYS AT WORK w asyście ogni wrocławskich, stroboskopów oraz świec dymnych. Na płocie 3 flagi, dwie nasze i jedna Mazovii, która wspierała nas tego dnia w ponad 30 osób. - dzięki! POGOŃ & MAZOVIA!.

Od nas gościnnie jedna osoba na meczu w Grodzisku.

_________________

01.09.21
Wilga Garwolin 2:3 Mazovia Mińsk Mazowiecki


Relacjonuje UM (Mazovia):
Na środowym wyjeździe w Garwolinie jesteśmy obecni w 17 osób. Wspierają nas 4 osoby z HHC - dzięki panowie! Kilka razy zaznaczamy swoją obecność i spokojnie oglądamy mecz.

_________________

24.10.21
Płomień Dębe Wielkie 1:2 Mazovia Mińsk Mazowiecki


Relacjonuje UM (Mazovia):
Na Rudzie jesteśmy obecni w 120 osób. Razem z nami Pogoń Siedlce (15), Pogoń Grodzisk (11), MKS Podlasie (6) i HHC (4). Dzięki bracia za wsparcie! W obie strony podróżujemy pociągiem. Od początku wyjazdu do samego końca towarzyszy nam duża ilość psów. Na sektorze gości stawiamy się już na pół godziny przed meczem. Od pierwszej minuty spotkania ruszamy z głośnym dopingiem w asyście bębna. W drugiej połowie prezentujemy oprawę: transparent "Let There Be Light" i ponad 60 odpalonych rac. Po końcowym gwizdku jesteśmy przetrzymywani na sektorze i spisywani. Dzięki wszystkim obecnym tego dnia! Najwierniejsi Fanatycy MKS!

_________________

20.11.21
Hutnik Huta Czechy 1-1 Zryw Sobolew


Relacjonuje NGA (Hutnik):
Dawno nie mieliśmy okazji do pisania relacji kibicowskiej z meczu Hutnika. Praktycznie cała runda jesienna to niemal zerowa aktywność na lokalnym gruncie, co spowodowane było kilkoma tematami. Jednak na mecz ze Zrywem Sobolew zaplanowaliśmy świętowanie 15-lecia przybicia zgody z Amurem Wilga. Nasze ekipki trzymają sztamę od 2006 roku. W ciągu tych wszystkich lat działo się naprawdę bardzo dużo. Niektórzy z nas pozakładali rodziny, inny w celu poprawy swojego bytu zmienili miejsca zamieszkania, jeszcze inni niestety trafili do sektora niebo. Dotykały nas różne sytuacje. Represje, kryzysy, bijatyki, mecze, melanże, ciężkie momenty, ale NIGDY nie przełożyło się to na zawsze pozytywne relacje między naszymi grupami. Wręcz przeciwnie. Od kilku lat rozszerzyliśmy nasza współpracę o organizowanie wspólnych wycieczek na mecze Legii dla dzieci z naszych miejscowości. Całość ma się naprawdę dobrze. Kilka tygodni przed spotkaniem wspólnymi siłami produkujemy okazjonalne polówki i czapki, oragnizujemy piro oraz przygotowujemy oprawę.
W dniu meczu zbieramy się w kilkanaście osób hucko-wiżańskiego składu i rozpoczynamy świętowanie. Na stadion docieramy w trakcie pierwszej połowy, a w przerwie rozpoczynamy przygotowania do prezentacji, co natychmiast wywołuje zaciekawienie obecnych przy stadionie smutnych panów.
W trakcie drugiej połowy prezentujemy oprawę, na którą składała się folia WE ARE STILL HERE podświetlona ogniami wrocławskimi. Spontanicznie poleciała też puszka z niebieskim dymem. Charakter oprawy odnosi się do sytuacji w jakiej obecnie się znajdujemy. Mimo ciężkich czasów, w których jesteśmy inwigilowani i karani mandatami na każdym kroku przez aparat ucisku społecznego tylko za to, że chcemy ubarwiać to nieco szarawe widowisko sportowe w siedleckiej okręgówce. Mimo, że została nas garstka. Mimo, że niemal całą rundę nie organizowaliśmy dopingu na naszym stadionie. Mimo to wszystko pragniemy przekazać wszystkim zainteresowanym - NADAL TU JESTEŚMY i robimy co możemy żeby duch ultras w Hucie i Wildze nie zaginął!
Nasz świąteczny nastrój nie udzielił się oczywiście milicji. Jeszcze dobrze nie opadł dym, a na sektorze już mieliśmy wcześniej wspomnianych wąsatych panów w czapeczkach wraz z wezwanym wsparciem. Wyłapujemy kwity na łączną sumę 1.600 zł co jest jakimś totalnym absurdem. Mimo tego wieszamy dwie flagi i bawimy się dobrze do końca meczu kilkukrotnie dając znać co o tym wszystkim myślimy. ACAB!
Kilka osób jeszcze w trakcie trwania meczu pytało o możliwość dołożenia się do opłacenia nałożonych na nas mandatów. Chętnych nas wesprzeć w tej kwestii zapraszamy do napisania wiadomości priv.
Serdeczne podziękowania dla braci z Wilgi za odwiedziny i wspólnie spędzone 15 lat na szlaku. Życzymy i Wam i sobie, żebyśmy mogli spotkać się za kolejne 15 lat w takim samym składzie.

Żadne prawa i ustawy nie zabiorą nam zabawy!

_________________


Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [10 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 100% [10 Głosów]
Dobre Dobre 100% [10 Głosów]
Przeciętne Przeciętne 100% [10 Głosów]
Słabe Słabe 100% [10 Głosów]

Do galerii
Gramy...
LO - Przerwa zimowa
Tabela LO
1.Pogoń II Siedlce37
2.Wektra Zbuczyn35
3.Fenix Siennica33
4.ULKS Gołąbek23
5.Zryw Sobolew23
6.MKS Małkinia23
7.ŁDK Łosice23
8.Hutnik Huta Czechy19
9.Jabłonianka Jabłonna Lacka18
10.Orzeł Unin18
11.Podlasie II Sokołów Podlaski18
12.Jastrząb Żeliszew16
13.Sęp Żelechów16
14.Czarni Węgrów12
15.Promnik Gończyce9
16.Kolektyw Oleśnica6
Strzelcy LO
Sezon 23/24

Bartłomiej Jedynak 3
Marcin Jedynak 2
Kacper Zalewski 2
Jakub Piecek 2
Mikołaj Majsterek 2
Wojciech Jonczak 2
Arkadiusz Zalewski 2
Daniel Mlądzki 1
Przemek Grudniak 1
Łukasz Kowalski 1
Filip Gawinek 1
Bartosz Michalczyk 1
Kacper Kowalczyk 1
Bartek Jeleń 1