Legia Warszawa 0-0 Atromitos Ateny

14.08.19
Victoria Kałuszyn 1-4 Hutnik Huta Czechy

Relacjonuje HC (Hutnik):
Jeden z najciekawszych meczów tego sezonu przypadło nam rozgrywać w bardzo niedogodnym terminie. Nie dość, że wakacje to jeszcze środek tygodnia. Na dodatek nasz mecz pokrywał się z meczem Legii w Atenach, gdzie wybrało się kilka osób od nas. Wszystko to sprawiło, że byliśmy pełni obaw o naszą liczbę tego dnia. Ostatecznie ruszamy z Huty w 14 osób + 2 Amur Wilga. Początkowo kierujemy się do Mińska, gdzie dobija do nas 26 osób z Mazy. Szybkie przegrupowanie i ruszamy w stronę Kałuszyna. Ku naszemu zdziwieniu na miejscu tylko kilku policjantów, co wywołuje uśmiech na naszych twarzach. Na płocie ląduje transparent, który był elementem oprawy i tutaj trochę podłoża historycznego całej prezentacji. Otóż po meczu HHC-VK z poprzedniego sezonu na stronie Victy pojawiła się sportowa relacja z tego spotkania. Niby nic nadzwyczajnego, ale znalazło się tam też zdanie na nasz temat. Mianowicie zostaliśmy określeni przez prezesa Victorii jako "grupa pseudokibiców nie przynoszącą chluby swojemu klubowi". Na transparencie skierowane do wspomnianego prezesa słowa "Panie Darku to znowu my...". Wisi on sobie jakieś 20 minut, po czym zdejmujemy go, a w jego miejsce pojawia się drugi malowany trans o treści „PSEUDOKIBICE” z literami w barwach Hutnika. Dopełnieniem prezentacji było kilkadziesiąt stroboskopów oraz niebieskie i białe chorągiewki. Niemalże cała ekipa tego dnia w jednakowych okazjonalnych koszulkach z grafiką identyczną jak treść transparentu. Potem wrzucamy na płot nasze flagi i jedną Mazy. Przez cały mecz całkiem dobrze dopingujemy w asyście bębna. Piłkarze trafiają do bramki rywali cztery razy. Humory dopisują, więc leją się browary i wkrada się trochę patologii. Lecą jeszcze co chwilę pojedyncze sztuki strobo. Po ostatnim gwizdku wspólne śpiewy z piłkarzami, oznajmiamy, że w tym roku nie interesuje nas nic innego jak bezpośredni awans. Razem damy radę! Powrót bez przygód, część ekipy zostaje w Mińsku gdzie baluje prawie do rana. Dziękujemy ogromnie za wsparcie Amurowi i Mazovii - jeszcze nie raz coś razem odpierdolimy. Hutnik Huta Czechy - PSEUDOKIBICE!!!

Relacjonuje Seba (Hutnik):
Na pierwszy domowy mecz Mazovii wybieramy się dwuosobową delegacją. Maza formuje ok.25-30 osbowy młyn z rwanym dopingiem. Po meczu Mazovii zawijamy się do Huty na mecz Hutnika z Wektrą Zbuczyn. Na drugą połowę dojeżdżają także 3 osoby z MMZ. Dzięki!

17.08.19
Hutnik Huta Czechy 5-2 Wektra Zbuczyn

Od nas 15 osób w tym 3 Mazovia. Wieszamy jedną flagę.

22.08.19
Legia Warszawa 0-0 Rangers FC

24.08.19
Dolcan Ząbki 2-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki

Relacjonuje Ultras Mazovia:
W Ząbkach meldujemy się w 21 osób młodego składu, w tym 3 Hutnik Huta Czechy (dzięki bracia!). Doping w asyście bębna z przestojami, lecz na bardzo dobrym poziomie biorąc pod uwagę liczbę oraz upał. Piłkarze remisują 2:2 po niezłym meczu i czuć niedosyt. Po meczu dziękujemy im za walkę i śpiewamy jeszcze wspólnie, po czym zawijamy się do Mińska. Podziękowania dla chłopaków z Dolcanu za wodę!

25.08.19
Płomień Dębe Wielkie 2-3 Hutnik Huta Czechy

Relacjonuje HaCe (Hutnik):
4+6 MKS w Rudzie. Kilka okrzyków z naszej strony, ogólnie piknik. Dzień wcześniej wspieramy Mazovię w Ząbkach. Na sektorze 21 (3 Hutnik). HHC&MKS

29.08.19
Rangers FC 1-0 Legia Warszawa

31.08.19
Hutnik Huta Czechy 4-1 Fenix Siennica

Nie wystawiamy młyna, jednak zbieramy się w kilkanaście osób, z nami 2 Amur, dzięki za odwiedziny. W 7+2 AW z jedną flagą meldujemy się na drugiej połowie domowego meczu Mazy gdzie tworzymy razem z miejscowymi ok. 40 osobowy młyn. Dzięki za gościnę!

31.08.19
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki

Dzisiaj zbieramy się w 40 osób młodego składu, w tym 7 braci z HHC (dzięki bracia!). Doping w asyście bębna przez całą drugą połowę, momentami było naprawdę konkretnie! Cieszą kolejne nowe twarze i co raz większe zaangażowanie młodzieży. Za tydzień w niedzielę gramy z HHC o godzinie 14 na boisku przy budulu. Obecność obowiązkowa!

08.09.19
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-5 Hutnik Huta Czechy

Na "prawdziwy" mecz układowy co prawda jeszcze musimy trochę poczekać, jednak każda okazja do integracji jest dobra, a taka nadarzyła się podczas spotkania Hutnika z rezerwami MKS-u. W przyszłym sezonie mamy nadzieję spotkać się już w innych realiach i to nie za sprawą spadku Mazy do LO.
Różnymi drogami i w różnym czasie dociera nas do Mińska 16 osób, w tym 4 Amur. Przed meczem pierwsze flaszki i browary. Mazovii ok. 35 osób. Tworzymy oczywiście jeden, wspólny młyn w około 50 głów. Piłkarze wychodzą na boisko z machajkami w barwach obu klubów, które przed meczem podrzucają na nasz sektor i zaczynamy doping, podczas którego udało się kilka razy dobrze ryknąć. Około 20 minuty rozpoczynamy przygotowania do oprawy. Ultrasi z Mińska starannie namalowali transparent o treści MAZOVIA & HUTNIK. W pierwszej kolejności lecą serpentyny, zaraz po nich odpalone są świece dymne i około 20 rac, co powoduje przerwanie spotkania ze względu na zadymienie boiska. Chwilę później kończy się pierwsza część spotkania. Od początku drugiej połowy machamy trzema dużymi flagami na kijach w barwach Hutnika i dwoma Mazy. Doping już trochę gorszy, pod koniec siada całkowicie, ale sporo osób skupiło się na całkiem innych aspektach integracji ) Mecz oczywiście sprzedany, więc Hutnik wygrywa. Niesiety jeden z ziomków z Mińska który nadal próbuje swoich sił na boisku łapie poważną kontuzję. Gaga trzymaj się i wracaj szybko do zdrowia! Na koniec zawodnicy Hutnika i Mazy podbijają pod sektor gdzie wspólnie śpiewamy kilka minut i zbijamy piątki. Jak na każdym innym meczu przypominamy co jest celem Hutnika w tym sezonie - awans do IV ligi. Po wszytskim zawijamy całą ekipą na miasto, gdzie jeszcze kilka godzin trwa melanż. Dzięki wielkie za zajebistą gościnę! Do zobaczenia na trybunie! Takich braci się nie traci! Podziękowania za wsparcie dla Amura!

PS. Magda dziękujemy za fotki :)

14.09.19
Hutnik Huta Czechy 8-2 Wilga Miastków

Nas 11 z jedną flagą, w tym 3 braci z Mińska. Kilka razy zaznaczamy swoją obecność.

Relacjonuje S. (Hutnik):
W tym samy czasie, gdy grupa UH '06 próbowała swoich sił w ogarnięciu ponad stuosobowej gromadki dzieci na Łazienkowskiej 3, ich młodsi koledzy z YB '19 ze wsparciem przyjaciół z Mazovii wybrali się w 16 osób na wyjazd do Unina. Na płocie zawisła flaga 19(HC)46. Prowadzony jest rwany doping dla zawodników HHC, którzy zwyciężają już 8 mecz z rzędu, od początku sezonu nie tracą nawet punkciku. Miejscowi również z rwanym dopingiem. Obecna też jest spora grupa piknikowej części kibiców Hutnika. Po meczu piłkarze podbijają pod "klatkę" gdzie wspólnie oznajmiamy, kto jest władcą tego powiatu. Tego dnia spora mobilizacja garwolińskiej policji. MKS dzięki za obecność!

28.09.19
Legia Warszawa 1-2 Lechia Gdańsk

28.09.2019 na mecz Legii Warszawa z Lechią Gdańsk wspólnymi siłami z braćmi z Wilgi zabieramy ponad setkę dzieci. Każdy uczestnik hucko-wilżańskiej wycieczki razem z biletem otrzymał okazjonalną smyczkę oraz vlepki. Tego dnia bijemy nasz rekord frekwencji na domowym meczu Legii. Trzema autokarami meldujemy się łącznie w 150 osób. Podziękowania dla sklepu Żyleta, Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa oraz Legii Warszawa za pomoc w organizacji całego wydarzenia. Huta Czechy i Wilga - Legia Warszawa!

05.10.19
Hutnik Huta Czechy 2-0 Naprzód Skórzec

Na mecz przeciwko jednemu z głównych rywali do awansu zbieramy się w jakieś 20 osób w tym 3 Amur i 2 Mazovia. Na wejście piłkarzy prezentujemy oprawę składającą się z malowanego transparentu Hutnik Terror, do tego mamy 9 transparentów na dwa kije z czaszkami. Wszystko dopełniamy kilkunastoma czarnymi świecami dymnymi. Jak w każdej naszej oprawie należy doszukać się drugiego dna - tym razem nawet dwutorowo :) Oprawa miała na celu podsumować to co dzieje się w głowach działaczy wszystkich klubów, które odwiedzamy - pełne gacie i zwiększone środki bezpieczeństwa. Sterroryzowane trybuny, wsie i miasteczka. Drugim kontekstem był terror jaki obecnie sieją nasi zawodnicy na boiskach siedleckiej okręgówki. 8 kolejnych wygranych meczów z rzędu plus zapowiedź dziewiątego, właśnie z drużyną ze Skórca. Stąd nad naszymi głowami taka liczba czaszek ogranych dotąd drużyn. Wiatr nie chce z nami za bardzo współpracować, ale efekt i tak oceniamy na przyzwoity. Tradycji musiało stać się za dość i na sektor wjeżdża nam milicja. Słowne przepychanki trwają kilka minut po czym kończy się na jednym mandacie, na którego pokrycie szybko zbieramy środki między sobą. Co ciekawe wsparcia udziela nam także piknikowa część trybun, która w niepochlebnych słowach komentuje pracę niebieskich, ACAB! Po prezentacji wieszamy flagę HUTNIK HUTA CZECHY i transparent z okazji zbliżającej się rocznicy śmierci ŚP Przemka. Doping tego dnia na średnim poziomie, nie pomaga zimny wiatr i ogólnie jesienna aura. Do końca meczu już bez większych historii. Piłkarze pewnie zdobywają 3 punkty. Oby tak do końca Panowie! Groźnej kontuzji pod koniec meczu doznał jeden z naszych najlepszych zawodników. Bimber życzymy szybkiego powrotu do zdrowia - trzymaj się! Dzięki za wsparcie dla Amura i Mazy! HUTNIK TERROR - do zobaczenia! ;)

06.10.19
Piast Gliwice 2-0 Legia Warszawa

16.10.19
Płomień Dębe Wielkie 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki (Finał PP w Mińsku Mazowieckim)

Na finał okręgowego PP do Mińska jedziemy 4 furami. Ostatecznie wspieramy braci z Mazovii w 16 osób. Ok 80-osobowy młyn, zajebista atmosfera, oprawa w postaci piro, wygrany mecz i świetna gościna. Dziękujemy bracia z Ultras Mazovia! Gratulacje! Puchar jest nasz!

Przed meczem zbieramy się na mińskim amfiteatrze. Wyruszamy wspólnym pochodem ze śpiewem na ustach, po drodze dołączają się kolejne osoby i równo z pierwszym gwizdkiem stawiamy się na trybunie w 80 głów, w tym Hutnik Huta Czechy w 16 osób oraz 3 osoby z Pogoni Siedlce (wielkie dzięki za wsparcie!). W pierwszej połowie jedziemy z dobrym dopingiem bez bębna, w drugiej połowie doping iście fanatyczny już z bębnem. 15 minut przed końcem spotkania odpalamy piro zgromadzone na ten mecz, które przy sztucznym świetle dało zajebisty efekt. Piłkarze walczą do samego końca o zwycięstwo, czego rezultatem jest bramka w ostatniej akcji spotkania, czym wywołują u nas istny szał radości! Po meczu razem z piłkarzami zaznaczamy do kogo należy puchar, informujemy kto rządzi w powiecie i gromkim "dziękujemy!" kończymy nasz repertuar tego dnia. Po meczu udajemy się na piwko i jeszcze trochę świętujemy wraz z naszym wsparciem.

19.10.19
Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań

Na meczu meldujemy się w 104 osoby hucko-wilżańskiego składu, w tym sporo dzieciaków na rodzinnym. Łącznie z powiatu garwolińskiego w akcji szkoła wzięło ok. 550 dzieci, a każde z nich oprócz wejściówki na mecz otrzymało pamiątkową smyczkę. Na południowej tego dnia również sporo znajomych twarzy z Dęblina, z którymi przyjechało ok 450 młodocianych Legionistów, oraz tradycyjnie z Węgrowa. ok 200. Takie akcje mają ogromne znaczenie dla wyglądu trybun przy Ł3 w przyszłości. Brawa dla wszytskich organizatorów, opiekunów oraz samej młodzieży. Tradycyjnie dziekujemy Legia Warszawa, Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz Żyleta za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

Hutnik Warszawa 0- 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki

Na wyjazdowym meczu MKS-u z Dumą Bielan stawiamy się w 7 osób z flagą narodową Huta Czechy. Po meczu kilka osób od nas melduje się na Ł3.

W Warszawie na Obrońców Tobruku meldujemy się w 60 osobowym składzie. Z nami tego dnia 7 osób z Hutnika Huta Czechy, 5 osób z Pogoni Grodzisk Mazowiecki i 4 osoby z Ożarowianki (Dzięki bracia!). Doping w asyście bębna przez całe spotkanie. Przez spięte wąsy rezygnujemy z prezentacji oprawy w drugiej połowie spotkania.

09.11.19
Legia Warszawa 5-1 Górnik Zabrze

11.11.19
Marsz Niepodległości

101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę świętujemy w Warszawie 15-osobową delegacją. Na miejscu dobija do nas kilka osób z Mazovii. Wspólnie maszerujemy spod ronda Dmowskiego, Alejami Jerozolimskimi i mostem Poniatowskiego do błoń Stadionu Narodowego trzymając na czele flagę narodową Huta Czechy. Debiut na MN zalicza jeden z młodszych kibiców HHC i Legii, 19-miesięczny Olaf. Róże źródła podają, że w tym roku w Marszu Niepodległości mogło wziąć udział od 50 do 150 tysięcy uczestników. CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!

16.11.19
Hutnik Huta Czechy 3-3 Zryw Sobolew

Na ostatnim meczu w rundzie jesiennej dopingujemy zawodników w klikunastoosobowym młynku. Na płocie jedna flaga. W rolę bębniarza wchodzi jeden z mlodszych fanów HHC i trzeba przyznać, że radzi sobie całkiem nieźle jak na debiut w tak młodym wieku. Piłkarze po meczu walki ostatecznie remisują i niestety na przerwę zimową muszą oddać fotel lidera zawodnikom z Huty Mińskiej. Po ostatnim gwizdku mimo niekorzystnego wyniku dziękujemy sobie wzajemnie za mecz, dodajemy otuchy i zbijamy piątki.