Kibice wiosna 08

22.03.08
Amur Wilga 1-1 Broń Radom

Relacjonuje Młodziak (Amur):
Na 1 meczu u siebie ... Zbieramy się w około50-45 osób w tym z 5 panien + kilkunastu chłopaków z HHC ( Wielkie dzięki ) . Godzinę przed meczem jest nas 7, a wtedy podjeżdżają kibice z Mszczonowa ( 1 fura ) i na trasie machają szaliczkami ... Mieliśmy nadzieje, że to jakiś przegląd i pod koniec meczu możemy ich się spodziewać, ale nic , cisza. Od 1 połowy głośny doping i oprawa złożona z 6 świec dymnych i 10 stroboskopów. Natomiast w 2 połowie %%% zaczęły działać i zostało nas jakieś 25 osób. Doping zrywa się co 3-4 minuty, a na początku prezentujemy oprawę z 10 wulkanów i flag . Sporo nowych twarzy w naszej drużynie i ładna gra . Na 4 akcje Amurka przypadała 1 kontra Broni . Sędzia kilkanaście razy mylił się i to przesądziło o wyniku.

_________________

22.03.08
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-0 Victoria Kałuszyn

Relacjonuje Gibon (Maza):
Nas ok. 100-130 w tym 10 HHC i 7 PG - dzięki! Victorii wg nich mn.w. tyle samo, chociaż u nas wyglądało to na sporo mniej. OPVKJCBP bluzga, my nie. Obie ekipy robią oprawy. Nie mam teraz fotek ale wrzuci ktoś od nas naszej bo chyba ładna była. Ogólnie spokój. Podbijamy układ z Pogonią Grodzisk. Jeden od nas zawinięty po meczu ale dosyć szybko wypuszczony.

Relacjonuje MKS (Maza):
Nas ok. 100-130 osób. Z nami 10 Hutnika Huta Czechy i 7 z Pogoni Grodzisk. Victorii wg nich samych mniej więcej tyle co nas, chociaż u nas wyglądało to na sporo mniej. Psy piszą wszystkich po kolei, uśmiechamy się do kamerki i zabierają nam nawet nożyczki. OPVKJCBP przyjeżdża w dwa autokary ok. 15 minut po rozpoczęciu meczu. Ich też piszą.
Robimy dwuczęściową oprawę: w pierwszej części konfetti, sektorówka z herbem + pasy materiału po bokach a na płocie trans PANIE BOŻE DAJ NAM PRZEŻYĆ, za chwilę odpalamy race, stroboskopy, ściągamy sektorówkę i pasy a wchodzą flagi i odsłania się reszta transparentu; PANIE BOŻE DAJ NAM PRZEŻYĆ JESZCZE RAZ TEN OLD SCHOOL. Doping w pierwszej połowie zajebisty, podobno słyszalny na pół miasta, w drugiej słabnie. OPVKJCBP robi oprawę: balony, sektorówka i jakieś piro.
Mimo umowy, że w Wielką Sobotę się nie bijemy i nie bluzgamy z której wyłamali się kilka dni temu sporo się napinają. My nie dajemy się sprowokować, dwóch pnących się ogarniamy. Po meczu psy sporo ich trzymają, podobno ktoś rozpierdolił im opony w autokarze. U nas jeden powinięty.
Po meczu przybijamy układ z Pogonią GM.

06.04.08
Burza Pilawa 2-7 Hutnik Huta Czechy

Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Pierwszy ciekawszy mecz w rundzie wiosennej. Jedziemy w ok. 35 osób z Huty + odwiedzająca nas Maza w 10 osób. Dojeżdża również 10 głów z Wilgi, ale o tym później. Razem z Mazovią wbijamy się w PKS-ka na Pilawę. Są to jeszcze dość odległe godziny od meczu. Zatem wyskakujemy na samym początku Pilawy (ok. 1,5 km od stadionu). Tam piwkujemy, gadamy...takie tam. Dojeżdża do nas wspomniany wcześniej Amur i dokładnie w tym momencie naciera na nas grupka ok 120 osób z Pilawy, Parysowa i podobno Garwolina. Zbijamy się w grupę jednak nie widząc szans w starciu zaczynamy się wycofywać. 4-5 osób od nas dozbraja się w sztachety jednak widząc, że Pilawa idzie bez sprzętu (co okazało się później nieprawdą)odrzucają przedłużki. Ekipa przeciwna zdecydowanie rusza w naszą stronę my ewakuujemy się dobre 500 m. Jeden od nas zostaje i przyjmuje na siebie dobrą przekopke. Po tym zajściu MKS zrywa układ i wraca do domu. U nas pełna mobilka, dojeżdżają Adasie i tak jest nas ok. 65 głów (10 Amur). Takim składem ruszmy na stadion Burzy gdzie nie zostajemy wpuszczeni. Psy monitorują nasz każdy ruch. Kilka razy krzyczymy za bramy. Po 0,5 h eskortowani zawijamy się na Hutę. Jak się okazało był to jedyny atrakcyjny mecz w tej rundzie.
Dodam od siebie, że Pilawa z kibicowaniem ma może nie zbyt wiele wspólnego, ale na Hutę zawsze potrafią się zmobilizować.

12.04.08
Hutnik Huta Czechy 1-2 Czarni Węgrów

Relacjonuje fanatic (Hutnik):
Ogarniamy się dopiero w drugiej połowie w 19 osób i trochę sobie pośpiewaliśmy. Nie wieszaliśmy flag.
Czarnych ok.25 osób. Dziwne zachowanie naszego zarządu, który nie chce wpuścić na mecz kilku naszych. Ostatecznie jednak wchodzą.

27.04.08
Amur Wilga 3-1 Promnik Łaskarzew

W 5 głów wspomagamy Vilgasów. Mecz bez historii.

01.05.08
Hutnik Huta Czechy 1-0 Korona Olszyc

W młynie zabrało nas się ok.30 osób w tym 6-8 AW. Wieszamy wszystkie nasze fany. Prowadzimy taki w miarę doping, a do tego spora alkoholizacja. W przerwie meczu mała promocja:). W drugiej połowie też fajnie. Przed meczem widzimy chyba 2 fury Orła przejeżdżające przez HC i podobno potem krążące po naszych okolicach, co spowodowało małe poruszenie psów.

03.05.08
ŁKS Łochów 0-1 Hutnik Huta Czechy

Wybieramy się na ten mecz w 8 osób. Sama jazda zajebiście wesoła. W Łochowie w pierwszej połowie 3-4 razy krzyczymy i dopiero w drugiej, gdy poszło więcej alkoholu, jedziemy z dopingiem cały czas. Zawodnicy wygrywają, co było fajną niespodzianką. Po meczu jedna fura postanawia skoczyć do Mińska, jednak niedaleko celu fura się rozpierdala i stoimy 2 godziny w polu czekając na holowanie. W międzyczasie kradniemy do bagażnika znak drogowy, jeden z nas zakłada to zielone odblaskowe ubranko, staje na boku drogi i wywołuje u innych kierowców odruch depnięcia w hamulec. Ogólnie zajebiste jaja. Meldujemy się w Hucie dopiero po godz. 20.

10.05.08
Hutnik Huta Czechy 1-4 Victoria Kałuszyn

Na miejscu zbiórki melduje się ok. 35 osób w tym 3 AW. Kiedy już mamy udać się na stadion podjeżdżają psy, piszą nas i filmują. Tworzymy ok.40 osobowy młyn. Z oprawy prezentujemy napis BRAVEHEART do tego konfetti i kartonowe serca z napisem HHC. Dobry i średni doping z naszej strony. Sporo napinamy się z Victą. W przerwie meczu podchodzimy do nich w kilka osób i gadamy na różne tematy. W drugiej połowie doping do dupy i raczej oparty na bluzgach. Jeszcze na początku drugiej części gry Victa się zmywa. Zastanawiamy się co robić i gdy są już w sporej odległości biegniemy za nimi w ok.30 osób, jednak w naszej ekipie dochodzi do zamieszania i gdy jesteśmy już w miarę blisko duża część ekipy wybiera okrężną drogę, a na ok.50m do rywali dobiega tylko 5 jednak i oni muszą odpuścić z powodu policji. Mecz ze średnim ciśnieniem, rozczarowała liczba gości, jednak dobre i to, bo my u nich nie pokazaliśmy się w ogóle. Cieszy ogarnięcie naszej ekipy, ponieważ w końcu pokazaliśmy, że bez butelek, kamieni i chuj wie czego też umiemy się bawić. POZDRO AW!

18.05.08
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-4 Hutnik Huta Czechy

Do odległej o ok. 130 km Małkini wybieramy się w 6 głów. Wywieszamy 1 flagę i zasiadamy na trybunie nieopodal kibiców gospodarzy. W trakcie I połowy dojeżdżają 2 osoby. W takiej liczbie pierwszą połowę 'przespaliśmy', natomiast w drugiej zaczyna padać deszcz...co zadziałało na nas pobudzająco i śpiewamy od czasu do czasu. Na meczu spokój, choć warto zaznaczyć, że oldboysowa ekipa MKS-u (weseli starsi panowie) również czasami dawała o sobie znać przyśpiewkami, bębnem i syreną. Po meczu dziękujemy sobie wzajemnie z naszymi kopaczami i wspólnie cieszymy się zwycięstwem przy stołach jednego z zajazdów niedaleko Łochowa. W Hucie meldujemy się na godzinę ok. 21.30.

31.05.08
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-1 Hutnik Huta Czechy

Na meczu zjawiamy się w 11 osób z czego 5 z ekipy. Kiepska postawa naszych kolegów nie zachęca także nas do organizowania czegokolwiek (0 flag,0 dopingu). Mecz bez historii, kiepski wynik kopaczy, rozmowy przy piwie z Mazovią.

01.06.08
Wilga Garwolin 1-0 CWKS Legia Warszawa

Relacjonuje Lukas (Wilga):
Przed meczem gadamy z ludźmi z zarządu ze jak przyjedzie Legia to żeby ich za free wpuścili i się zgadzają. I prosimy też o opóźnienie meczu z 15 minut, bo dzwonili do nas legioniści, że koleś z autobusem ich przyciął. I też się zgodzili.
Nas 45-50 w młynie. Na wejście rozwieszamy folie ULTRAS WILGA i rozpalamy wojskową białą świece dymną i rzucamy ok. 50 serpentyn. Jedziemy z zajebistym dopingiem! Potem w ok. 30 minucie folie podświetlamy ogniami wrocławskimi i nad głowy bierzemy 3 pasy materiału w barwach (chyba super efekt wyszedł). Ściągamy folie i wieszamy naszą flagę. Całą pierwszą połowę dopingujemy z malutkimi przerwami. Legioniści (ekipa autobusowa) przyjeżdżają ok. 5 minut przed końcem pierwszej połowy.
W drugiej połowie doping troszkę słabszy ale uważam że i tak dobry. Na początku odpalamy świece dymne w barwach i podnosimy baloniki czerwone i niebieskie. Legia w drugiej połowie odpala z 10-15 rac. Łącznie ich ok. 55 osób i mają 2 flagi i transprent. Całą druga połowę śpiewają. Kilka razy śpiewamy razem. Na meczu reprezentacje OP i HHC

07.06.08
Hutnik Huta Czechy 2-4 Naprzód Skórzec

Nie organizujemy się na ten mecz. Wywieszamy flagę...i to wszystko co można zaobserwować z elementów kibicowskich tego dnia w Hucie. Jest nas ok. 20 starej ekipy, z której część,z różnych powodów nie udziela się już kibicowsko. Piwkujemy, gadamy... W drugiej połowie sporo bluzgów na sędziego. Poziom sędziowania tragiczny.

16.06.08
Orzeł Parysów 1-0 Hutnik Huta Czechy

Z Huty 17 osób z czego 7 z ekipy (bez barw i dopingu). Po pierwszej połowie zrywka na Hutę.