Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra
Stadion

Ultras HHC
Przyjaciele
On tour 2006-2015
On tour 2016-2023
Flagi
Graffiti
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18
Wiosna 19
Jesień 19
Wiosna 20
Jesień 20
Wiosna 21
Jesień 21
Wiosna 22
Jesień 22
Wiosna 23
Jesień 23

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Kanał YT
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
















Regio Wyniki
Sponsor główny


Mazowsze
Image and video hosting by TinyPic
Gadulec
Kolejka 15 - 18-19 listopada 2023

Image and video hosting by TinyPic

Sęp Żelechów odwołany Jastrząb Żeliszew 19 listopada, 11:00
Hutnik Huta Czechy odwołany Jabłonianka Jabłonna Lacka 18 listopada, 13:00
Fenix Siennica odwołany MKS Małkinia (Małkinia Górna) 18 listopada, 13:00
Wektra Zbuczyn 4-3 Podlasie II Sokołów Podlaski 18 listopada, 12:00
Zryw Sobolew 6-0 Kolektyw Oleśnica 19 listopada, 13:00
ULKS Gołąbek odwołany Czarni Węgrów 19 listopada, 12:00
ŁDK Łosice odwołany Orzeł Unin 18 listopada, 13:00
Pogoń II Siedlce 8-0 Promnik Gończyce 19 listopada, 11:00
NGA dnia listopada 14 2023 15:06:30 · 117 Komentarzy · 125 Czytań · Drukuj

Kolejka 14 - 11-12 listopada 2023

Image and video hosting by TinyPic

Jastrząb Żeliszew 2-3 Pogoń II Siedlce 12 listopada, 13:00
Promnik Gończyce 1-3 ŁDK Łosice 12 listopada, 13:00
Orzeł Unin 1-0 ULKS Gołąbek 11 listopada, 13:00
Czarni Węgrów 0-5 Zryw Sobolew 12 listopada, 13:00
Kolektyw Oleśnica 1-2 Wektra Zbuczyn 12 listopada, 13:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 0-3 Fenix Siennica 12 listopada, 13:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-1 Hutnik Huta Czechy 11 listopada, 13:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-1 Sęp Żelechów 12 listopada, 13:00
NGA dnia listopada 09 2023 11:11:45 · 117 Komentarzy · 232 Czytań · Drukuj

Kolejka 13 - 4-5 listopada 2023

Image and video hosting by TinyPic

Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-4 Jastrząb Żeliszew 5 listopada, 13:30
Sęp Żelechów 3-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 5 listopada, 13:30
Hutnik Huta Czechy 0-4 Podlasie II Sokołów Podlaski 4 listopada, 13:00
 
Fenix Siennica 7-0 Kolektyw Oleśnica 5 listopada, 12:00
Wektra Zbuczyn 1-1 Czarni Węgrów 4 listopada, 13:30
Zryw Sobolew 1-4 Orzeł Unin 5 listopada, 13:00
w Gończycach
ULKS Gołąbek 2-0 Promnik Gończyce 5 listopada, 13:00
ŁDK Łosice 0-2 Pogoń II Siedlce 4 listopada, 13:30
NGA dnia listopada 09 2023 11:10:21 · 117 Komentarzy · 124 Czytań · Drukuj

Kolejka 12 - 28-29 października 2023

Image and video hosting by TinyPic

Jastrząb Żeliszew 1-5 ŁDK Łosice 29 października, 11:00
Pogoń II Siedlce 2-0 ULKS Gołąbek 29 października, 11:00
Promnik Gończyce 2-2 Zryw Sobolew 29 października, 13:00
Orzeł Unin 3-1 Wektra Zbuczyn 28 października, 13:00
Czarni Węgrów 2-3 Fenix Siennica 29 października, 13:30
Kolektyw Oleśnica 2-5 Hutnik Huta Czechy 29 października, 13:30
Podlasie II Sokołów Podlaski 0-2 Sęp Żelechów 29 października, 13:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 28 października, 13:30
NGA dnia padziernika 24 2023 12:33:55 · 117 Komentarzy · 124 Czytań · Drukuj

Mszczonowianka Mszczonów 6-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki

Relacja Ultras Mazovia: "Na wyjazd do Mszczonowa ruszamy furami w 43 osoby. Po drodze łapiemy się z Pogonią Grodzisk (9 osób), a na miejscu dobija do nas jeden kibol HHC. Bracia dzięki za wsparcie! Łącznie na sektorze gości meldujemy się w 53 osoby z dwiema flagami. Na boisku hokejowy wynik i kolejny delikatnie mówiąc, kiepski mecz naszych piłkarzy. Panowie pora się obudzić i zacząć prezentować poziom godny Dumy Mińska! Głupie błędy w obronie, karne dla rywali, seryjne czerwone kartki - tak można streścić naszą grę w tym sezonie. Trzeba się zastanowić, czy nie warto dać szansy gry młodym chłopakom, przygotowując drużynę na przyszły sezon.

Po meczu w Mszczonowie, udajemy się w 20 osób do Grodziska na mecz GKSu z Bronią Radom.
Na koniec krótki apel do całej kibicowskiej społeczności MKSu. Pomimo kiepskich wyników i właściwie straconego sezonu, pamiętajcie, że właśnie teraz Wasza obecność na meczach i wsparcie dla drużyny są najważniejsze! Przed nami końcówka rundy jesiennej. Mobilizujemy się i dopingujemy MKS do końca! Cała Maza zawsze razem!"
NGA dnia padziernika 20 2023 08:45:26 · 117 Komentarzy · 138 Czytań · Drukuj

Kolejka 11 - 21-22 październik 2023

Image and video hosting by TinyPic

MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-0 Jastrząb Żeliszew 22 października, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka odwołany Podlasie II Sokołów Podlaski 22 października, 15:00
Sęp Żelechów 7-3 Kolektyw Oleśnica 22 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 3-2 Czarni Węgrów 22 października, 12:00
Fenix Siennica 7-3 Orzeł Unin 22 października, 12:00
Wektra Zbuczyn 6-0 Promnik Gończyce 21 października, 15:00
Zryw Sobolew 3-8 Pogoń II Siedlce 22 października, 15:00
ULKS Gołąbek 4-4 ŁDK Łosice 21 października, 12:00
NGA dnia padziernika 16 2023 10:38:46 · 117 Komentarzy · 127 Czytań · Drukuj

Kolejka 10 - 14-15 października 2023

Image and video hosting by TinyPic

Jastrząb Żeliszew 3-3 ULKS Gołąbek 15 października, 15:00
ŁDK Łosice 1-2 Zryw Sobolew 14 października, 15:30
Pogoń II Siedlce 1-2 Wektra Zbuczyn 15 października, 11:00
Promnik Gończyce 0-2 Fenix Siennica 14 października, 11:00
Orzeł Unin 2-5 Hutnik Huta Czechy 14 października, 14:00
Czarni Węgrów 2-0 Sęp Żelechów 15 października, 15:30
Kolektyw Oleśnica 2-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 14 października, 15:30
Podlasie II Sokołów Podlaski 1-5 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 15 października, 15:30
NGA dnia padziernika 10 2023 08:23:43 · 117 Komentarzy · 127 Czytań · Drukuj

Kolejka 9 - 7-8 października 2023

Image and video hosting by TinyPic

Podlasie II Sokołów Podlaski 3-1 Jastrząb Żeliszew 8 października, 15:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-1 Kolektyw Oleśnica 8 października, 15:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 6-0 Czarni Węgrów 8 października, 15:00
Sęp Żelechów 3-1 Orzeł Unin 8 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 2-0 Promnik Gończyce 8 października, 15:30
 
Fenix Siennica 2-1 Pogoń II Siedlce 7 października, 15:30
Wektra Zbuczyn 1-0 ŁDK Łosice 7 października, 15:30
Zryw Sobolew 1-2 ULKS Gołąbek 8 października, 15:00
NGA dnia padziernika 10 2023 08:23:06 · 117 Komentarzy · 132 Czytań · Drukuj

Kolejka 8 - 30 września-1 października 2023

Image and video hosting by TinyPic

Jastrząb Żeliszew 2-3 Zryw Sobolew 1 października, 11:00
ULKS Gołąbek 0-5 Wektra Zbuczyn 30 września, 16:00
ŁDK Łosice - Fenix Siennica 1 października, 16:00
Pogoń II Siedlce 2-2 Hutnik Huta Czechy 1 października, 11:00
Promnik Gończyce - Sęp Żelechów 1 października, 16:00
Orzeł Unin 1-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 września, 16:00
Czarni Węgrów 0-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1 października, 12:00
Kolektyw Oleśnica 2-4 Podlasie II Sokołów Podlaski
NGA dnia padziernika 01 2023 15:33:18 · 117 Komentarzy · 133 Czytań · Drukuj

Kolejka 7 - 23-24 września 2023

Image and video hosting by TinyPic

Kolektyw Oleśnica 0-3 Jastrząb Żeliszew 23 września, 16:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 3-0 Czarni Węgrów 23 września, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-0 Orzeł Unin 24 września, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-4 Promnik Gończyce 24 września, 15:00
Sęp Żelechów 0-4 Pogoń II Siedlce 23 września, 16:00
Hutnik Huta Czechy 4-0 ŁDK Łosice 20 września, 16:00
 
Fenix Siennica 5-1 ULKS Gołąbek 24 września, 12:00
Wektra Zbuczyn 3-1 Zryw Sobolew 24 września, 16:00
NGA dnia padziernika 01 2023 15:32:33 · 117 Komentarzy · 123 Czytań · Drukuj

Kolejka 6 - 16-17 września 2023

Image and video hosting by TinyPic

Jastrząb Żeliszew 1-4 Wektra Zbuczyn 17 września, 17:00
Zryw Sobolew 0-1 Fenix Siennica 17 września, 15:00
ULKS Gołąbek 7-1 Hutnik Huta Czechy 16 września, 11:00
ŁDK Łosice 4-1 Sęp Żelechów 16 września, 11:00
Pogoń II Siedlce 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 17 września, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Promnik Gończyce 1-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 17 września, 16:30
Orzeł Unin 5-0 Podlasie II Sokołów Podlaski 16 września, 16:30
Czarni Węgrów 4-0 Kolektyw Oleśnica 17 września, 16:00
NGA dnia padziernika 01 2023 15:31:46 · 117 Komentarzy · 239 Czytań · Drukuj

Strona 1 z 142 1 2 3 4 > >>
Baner
Do galerii
Gramy...
LO - Przerwa zimowa
Tabela LO
1.Pogoń II Siedlce37
2.Wektra Zbuczyn35
3.Fenix Siennica33
4.ULKS Gołąbek23
5.Zryw Sobolew23
6.MKS Małkinia23
7.ŁDK Łosice23
8.Hutnik Huta Czechy19
9.Jabłonianka Jabłonna Lacka18
10.Orzeł Unin18
11.Podlasie II Sokołów Podlaski18
12.Jastrząb Żeliszew16
13.Sęp Żelechów16
14.Czarni Węgrów12
15.Promnik Gończyce9
16.Kolektyw Oleśnica6
Strzelcy LO
Sezon 23/24

Bartłomiej Jedynak 3
Marcin Jedynak 2
Kacper Zalewski 2
Jakub Piecek 2
Mikołaj Majsterek 2
Wojciech Jonczak 2
Arkadiusz Zalewski 2
Daniel Mlądzki 1
Przemek Grudniak 1
Łukasz Kowalski 1
Filip Gawinek 1
Bartosz Michalczyk 1
Kacper Kowalczyk 1
Bartek Jeleń 1