Mazowsze
Image and video hosting by TinyPic
HHC 5-2 Burza Pilawa
HHC-Burza Pilawa

Sobota godz.10.00.Masakra.Zbiera się nas ok.35 osób takiej sobie ekipy.Dobrze śpiewamy co kilka minut. Po pierwszym golu odpalamy race,a na początek drugiej pol. 7 strobo. Wieszamy jedną flage,plecak i z dziesięć bluz oraz koszulek :D . Na meczu sporo bluzgów na psiarnie i Pilawe. ,,Kibiców" gości w barwach brak,chyba,że wystawili samą chuliganke bez szalików :>
Jak dla mnie trzy mecze pod rząd u siebie to za dużo :)

skład:
Kardyka P-Ściborowski,Lusawa,Kardyka J Zalewski A-Wasilka(Ratter),Kierzkowski,Zalewski Z,Bąbel(Teperek)-Kowalski,Kajtowski(Głąbicki)

rozbudowa
Dnia 16 sierpnia rozpoczęła się rozbudowa budynku klubowego K.S HUTNIK. Przy udziale kilku osób - sympatyków , kibiców i zarządu, zostały ułożone bloczki fundamentowe pod rozbudowę klubu. 17 sierpnia od 7 rano zaczęto stawiać ściany. Firma „Arbol” w 8 godzin złożyła budynek, na który czekali i piłkarze, i ludzie interesujący się piłką nożną w naszej miejscowości. Wielkie podziękowania dla „Arbolu” za dobrą współprace, jej wkład w rozwój piłki nożnej w naszej miejscowości. Dzieło na wielu zrobiło wrażenie… Z resztą, zobaczcie sami …

skład:
Kardyka P-Ściborowski,Wilczek(Dziedzic),Kardyka J(Teperek)Zalewski A-Lusawa,Kierzkowski(Sikora),Zalewski Z,Bąbel(Wasilka)-Kowalski,Kajtowski

fanatic napisał:
Nas niecałe 2 dychy z dobrym dopingiem co kilka minut i serpentynami.Popisy jednego z naszych piłkarzy zmuszają nas do głośnego BRAZYLIANA!!!:D .Wieszamy HUT(HC)NIK i plecak :> .Fajny klimat na tym meczu.
miszczu dnia sierpnia 15 2007 22:47:58 · 117 Komentarzy · 6555 Czytań · Drukuj

Hunitk Huta Czechy 0-1 Sęp Żelechów
HHC-Sęp Żelechów

Nas 20-25(w tym 4 AW) ze średnim dopingiem.Bez oprawy,tylko z serpentynami i toną konffetii.Wieszamy HUT(HC)NIK i ok.30 min drugiej połowy HWDP.Podczas meczu pozdrawiamy naszego ziomka który ogląda świat zza krat i drugiego który otrzymał bilet na wycieczke do Jednostki Wojska Polskiego:-).Sporo psów.

Victoria -Mazovia

W 4 osoby idziemy/jedziemy z Mazovia na wycieczke do Kałuszyna. Tam jesteśmy przez jakieś 10 min, pokrzykując sobie co myślimy o OZPN,PZPN i wogóle tych derbach.Totalny spokój.Dzięki za gościne.

Amur-Tur

Ktoś tam podobno był.Mecz się nie odbył.

Jakichkolwiek fotków nie będzie,ponieważ deszcze skroił mi aparat zajebany
relacja Miśka

okiem kibica...

Po ostatnich sparingach w których Hutnik rozgromił Żelechowskiego Sępa strzelając mu 5 bramek, wszyscy kibice mieli tylko dobre nastroje przed sobotnim spotkaniem.
Mecz rozpoczął sie z lekkim opóźnieniem i raczej pasywną grą obu zespołów. Od początku można było zauważyć lekką przewagę Hutnika, która zwiększała sie z minuty na minute. Piłkarze z Huty nie schodzili z połowy Sępa do 28 minuty w której Zelechów przeprowadził klasyczną kontre oddając pierwszy (i ostatni) celny strzał na bramke... piłka w żółwim tempie wpadła do siatki Piotra Kardyki odbijając sie jeszcze od słupka. Bramkarz HHC nie miał przy tym strzale nic do powiedzenia. Ta bramka tylko bardziej zmotywowała piłkarzy trenera Paśnika którzy jeszcze bardziej zamknęli Sępa na własnej połowie, lecz nieskuteczność nie pozwoliła na strzelenie chociażby jednej bramki.

Hutnik Huta Czechy [0]-[1] Sęp Żelechów
28'- Marcin Sągol

Sparingi
Nowym trenerem Hutnika Huta Czechy został Jacek Paśnik. Sezon wcześniej trener pochodzący z Żelechowa trenował tamtejszego Sępa. Letnie sparingi Hutnik rozegra już pod wodzą w/w trenera. Dotychczasowe wyniki meczy sparingowych:

Image Hosted by ImageShack.us

W dniach 30.06.07 i 01.07.07 na terenie naszej gminy odbył się turniej zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy Pilawa. W turnieju wzięły udział następujące drużyny :Hutnik Huta Czechy, Burza Pilawa, Puznówka 96, Gocław oraz Lipówki.
Pierwszy dzień zawodów rozegrano na stadionie Burzy w Pilawie, natomiast tegoroczne finały przypadło rozegrać na stadionie Hutnika. W meczu kończącym turniej Hutnik przegrał z gośćmi z Puznówki 2-1. Poniżej wyniki poszczególnych spotkań i kwalifikacja końcowa.

Turniej kibiców w Mińsku Mazowieckim
Zaproszenie od kibiców z Mińska Mazowieckiego otrzymujemy tydzień przed turniejem. Wtedy to ekipa Mazovii odwiedza nas w Hucie Czechy na ostatnim meczu sezonu pomiędzy Hutnikiem Huta Czechy, a Orłem Unin. Zaproszenie rzecz jasna zostaje przyjęte i tydzień później o godzinie 10.00 zbieramy się brygadą 10-cio osobową i wyruszamy do Mińska „po zwycięstwo”. Na miejscu zostajemy ciepło przywitani przez gospodarzy i przekierowani do budynku klubowego, gdzie dostajemy szatnię i prysznice. Szybko przebieramy się w stroje sportowe, które udostępnił nam zarząd Hutnika HC. Z tego miejsca serdeczne podziękowania dla „Małego” za poświęcenie i pomoc w odbiorze ciuchów. Ruszamy rozwiesić flagi na płot, a następnie wychodzimy na płytę boiska rozgrzać nasze zastałe kości. Na bieżni przed trybuną główną zastajemy rozstawione stanowisko dla spikera, w którego rolę wcieliło się dwóch kolegów z Mazovii. Godzina 11.30 – Prezes MKS-u oficjalnie rozpoczyna turniej krótkim przemówieniem i możemy zaczynać. Niestety nie wszystkie zaproszone kluby zdołały dotrzeć na turniej i w ten sposób jest nas 5 drużyn gotowych do gry: Chłopaki z sąsiedztwa (Mazovia), Ekipa Melanżowa (Mazovia), Młoda Gwardia (Mazovia), Pogoń Grodzisk Mazowiecki i my. Sama gra w piłkę była raczej zabawą i wyników spotkań oraz końcowej kwalifikacji nie należy brać do końca na poważnie. Tak przedstawiają się wyniki meczów:

Pogoń 1:3 Hutnik

Podczas przerwy między meczami dodatkową atrakcją był występ mińskiego rapera - Pepa oraz taniec na murawie dziewczyn z zespołu tanecznego powstałego przy MOSiR "Favilla".

Turniej kończy się ok. godziny 15.00 naszym triumfem. Nie spodziewałem się zwycięstwa… Za udział w turnieju każda ekipa dostaje dyplom. Pierwsze miejsce dla Hutnika, tym samym piękny puchar oraz piłka nożna, wędrują do nas z gratulacjami od MOSIR-u i reszty kibiców. Za zajęcie drugiego miejsca Pogoń otrzymuje także piłkę. Mniejszy puchar również wędruje do Grodziska Mazowieckiego. Otrzymał go najlepszy piłkarz turnieju – „Kaczy”. Część oficjalna dobiega końca, lecz to jeszcze nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowali wspólnymi siłami kibice i klub z Mińska Mazowieckiego. Mianowicie zostajemy zaproszeni na poczęstunek oraz na wspólną integrację przy grillu i piwie na pobliskiej polance. Cała impreza trwała do godziny +/- 24.00.

Serdeczne podziękowania dla ekipy MKS-u za mile spędzoną sobotę i gościnę oraz gratulacje dla organizatorów za to, że niczego nam nie brakowało.

Miejmy nadzieję, że będzie dane nam, kibicom Hutnika odwdzięczyć się za mińską gościnę. Mamy w planach zorganizowanie podobnego turnieju w Hucie Czechy jeszcze w te wakacje.

Przy asyście wspólnej pracy przy organizacji i naszych ogromnych chęci, wierzymy, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Niestety nie mamy zbyt dużych możliwości, szczególnie finansowych i po cichu liczymy na pomoc klubu i gminy w organizacji tego typu imprezy na stadionie Hutnika.

Także kibice……… być może do zobaczenia u nas niebawem.

Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

fate (MKS) napisał:

Na pierwszym turnieju zorganizowanym przez fanów Mazovii pojawiły się niestety tylko dwie drużyny przyjezdne i trzy nasze zespoły. Trochę na szybko było to organizowane i dlatego kilka ekip musiało zrezygnować z udziału, a i w samym dniu turnieju odpadła kolejna załoga. Mamy nauczkę na przyszłość. Mimo to turniej się odbył i to całkiem udanie, chociaż kilka meczów trzeba było grac w deszcz. Po finałach zostały wręczone puchary i nagrody, a zaraz po tym cała ekipa udaliśmy sie na niedaleką polanke, gdzie odbył sie poturniejowy melanż. Dla niektórych do białego rana.

Na turnieju pojawiły sie: Hutnik Huta Czechy - 10 osób, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - 7 osób i gościnnie z Pogonią Znicz Pruszków w dwie osoby. Nas ok. 30 osób. Do tego ok. 40 widzów na stadionie.

Dla uatrakcyjnienia widowiska zaprosiliśmy także koleżanki z zespołu Favilla, które dla nas zatańczyły i mińskiego rapera Pepa, który zagrał dla nas kilka kawałków. Do nich dołączył także jeden z fanów Pogoni i zapodał nam konkretny baetbox. Wszystkim z tego miejsca bardzo dziękujemy za udział w imprezie.

Jutrzenka Junior Cegłów 1:3 Płomień Dębe Wielkie

Ostatni mecz sezonu więc naszykowaliśmy się na ostry melanż.Nas w młynie jakieś 30 osób+8 Mazovia+pod koniec meczu dojeżdza 2 Amur(1 panna). Na pierwszy gwizdek palimy pare kilo saletry i zaczynamy ze słabym jak na nas dopingiem.W trakcie meczu trzon ekipy postanowił zamelanżowac i oddał sprawe dopingu w ręce tych którzy pili cały sezon :-). W drugiej połowie prezentujemy pasy bibuły w barwach i sporo konfetti,a wczesniej poleciało trochę serpentyn.Doping dalej taki sobie,a my palimy jedną race.Na trybunach ostry melanż. Po ostatnim gwizdku odpalamy dwie 9 strzałowe coś tam:-) i wpadamy na murawe gdzie tańczymy z grajkami. Otwieramy tam szampana i balujemy.Dostajemy od trenera jakieś szklane butelki,ale co w nich było to nie mamy pojęcia,jedno co stwierdzamy to,że chyba zawierały alkohol. Przenosimy się na trybuny i zaczynamy trochę szaleć więc interesuje się nami policja, która rozpoczyna filmowanie.Zmywamy się cichutko i robimy ostrą impreze na działce u jednego z ziomków.Tam też trochę spinek z psami.Powędrowaliśmy sobie jeszcze na impreze do zawodników i tak świętowanie się dla nas kończy:)...Pzdr dla Mazy i Amura.
Wg. nas bardzo dobry sezon w naszym wykonaniu...

Okręgówka, okręgówka HHC!!!

Zbieramy się o 16 na stadionie Hutnika. Nas na zbiórce ok 40 głow. Dojeżdża Mazovia w 18 i Amur w 11 osób. Ze względu na nieprzychylność garwolińskich przewoźników nie mamy planowanego autobusu i każdy musi radzić sobie jak tylko może. Docieramy dopiero na końcówkę pierwszej połowy (pisanie 3 busów kibiców + kamerka i fiskanie na wejściu). Wejście dość mocne... Orzeł prezentuje jakieś choreo, a my swoje - zdzieramy gardła maxymalnie, co daje zajebisty efekt i jestesmy glosniejsi od gospodarzy. Na wejście rzucamy kilkanaście serpentyn. Pokazujemy dwa trans: "Rządzimy w powiecie, wy w internecie " i "Szmaty i cholewki to wasza profesja". Większa część meczu to bluzgi z obu stron i szybkie riposty, co prawda, nie zawsze udane. Z Orłem tego dnia jest m.in. ekipka z "Mrzawki Pilawki" .Druga połowa bez większych atrakcji. Orzeł robi następną oprawę i prezentuje jakieś transparenty. Po ostatnim gwizdku paru typów z bandy z przeciwnego sektora wybiega na murawę i kieruje się w naszą stronę. Spokojnie czekamy aż dobiegną do naszego "sektora". Do akcji wkracza ochrona. My jednak, po dłuższych naleganiach działaczy i piłkarzy Hutnika o spokojne opuszczenie "stadionu", odpuszczamy i powoli kierujemy się do zaparkowanych ok 100 m dalej wozów. Nas(HHC/AW/MKS) na meczu ok.70 głów.
Wycieczka udana, liczba dobra, doping konkretny.
Podziękowania za przybycie dla MKS-u i Amura oraz dla kopaczy za rozegranie dobrego meczu.